Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mister Alex [ TTV-MisterALX / ID: 30377 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 
Numele real: Alex
Varsta reala:34
Orasul unde traiti: Londra
Cu ce va ocupati: Smart Audio Research
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca am acumulat experienta pe acest server si am inceput sa inteleg Rp-ul mai bine, intru cu placere si ma joc de placere !
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): 50% umor - 50% seriozitate ! Sunt destul de prietenos cu toata lumea si incerc sa ajut oamenii la nevoie, chiar daca multi nu apreciaza. 
Vin dintr-un viitor indepartat si prezic trecutul ! 
 

Informatii de pe joc:


Numele din joc (Buletin): Mister ALEX
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): TTV-MisterALX
Ore jucate pe server:580+
De cat timp jucati pe server: 8 luni
Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore, iar in weekend mai mult
Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn pentru NO FEAR
ID-ul din joc: 30377
Averea detinuta in joc: 7.000.000+
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as face ceva diferit, in schimb as incerca sa ajut playerii sa inteleaga RP-ul mai bine si sa fie mai seriosi, sa existe cat mai putine failuri !
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playerii la tickete, ajuta la buna intelegere a unui RP si bineinteles la stergerea masinilor abandonate pentru a mentine serverul cat mai curat si fara probleme.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share