Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Radu Alexandru [ Lixx / 6701 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: In general cu Liceul , Proiecte la Liceu , sunt Graphic Designer , dar nu prea mai practic acest lucru de aproximativ 2 luni.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece sunt o fire calma , rabdatoare , prietenoasa , ma incadrez foarte repede in orice anturaj/grup , sunt un om sociabil , si foarte ambitios!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru am 16 ani , sunt o fire calma , prietenoasa , practic baschet de 6 ani , locuiesc in Bucuresti , sunt un om rabdator , foarte sociabil , si ajut lumea la nevoie cu tot ce mi sta in putinta!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ionescu David
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Lix
  • Ore jucate pe server: 500
  • De cat timp jucati pe server: 1 an ( pauza de 7 luni )
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 5 ( Stiu sunt multe , dar inainte nu luam in serios deloc jocul , pana am inceput sa am 300 ore , de atunci incepusem sa cred , ca acest server chiar merita sa fie jucat fara vreo caterinca , stiu ca am multe sanctiuni dar acum stiu regulamentul la perfectie si promit ca mereu o sa respect acest regulament! )
  • ID-ul din joc: 6701
  • Averea detinuta in joc: 100.000 bani cash , mai am arme/masini/iteme 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc? Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , niciodata , ma inteleg foarte bine cu STAFF-ul.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As lasa prieteniile la o parte , as deveni o persoana mult mai serioasa , as oferii mult mai timp server-ului , si as deveni mult mai ambitios in tot ce fac!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER se ocupa in general , sa ajute oamenii care au nevoie de ajutor pe server , sa faca tickete , sa se ocupe sa nu se faca free-chat pe chat-ul server-ului , in general sa mentina server-ul sub control , sa nu fie altercatii pe chat , mai pe scurt sa fie toata lumea linistita si sa se joaca linistiti pe server!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur. 24/7.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share