Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dumitrescu Andrei [ TaviAndrei / ID: 20994 ]


Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

Numele real:Dumitrescu Andrei
Varsta reala:17
Orasul unde traiti:Bucuresti
Cu ce va ocupati:Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit functia de helper deoarece pot ajuta oamenii sa-si rezolve problemele,sunt o fire calma care stie sa gestioneze o situatie in care altii ar incepe sa vb urat.Sunt un om foarte corect,care iti pune responsabilitatiile mai sus decat principiile.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):
Sunt un om de Bucuresti caruia ii place sa iasa afara si sa se distreze cu prietenii.Unul dintre lucrurile care ma definesc pe mine este faptul ca mereu dau tot ce e mai bun din mine,dedic multa munca si pasiune in tot ceea ce fac.

Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin):Dumitrescu Andrei
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):TaviAndrei
Ore jucate pe server:1050
De cat timp jucati pe server:Joc din Iunie 2021
Cat timp acordati serverului pe zi:6h pe zi
Sanctiuni anterioare pe server:Nu am
ID-ul din joc:20994
Averea detinuta in joc:6.5M impachetati,180k in banca
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Din ce stiu eu,nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai in primul rand as ajuta pe toata lumea care are nevoie de ajutor cu orice este nevoie,as ajuta toti playeri care sunt la inceput si as rezolva orice ticket care este necesar si trebuie facut
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper se ocupa de problemele jucatorilor,de indrumarea celor noi pe sv.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da 
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share