Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jackson Teller [ Crossy ] / ID: 4773


Crossy
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tatuca Cosmin
  • Varsta reala: 25 ani
  • Orasul unde traiti: Buzau 
  • Cu ce va ocupati: Administrator / Manager
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sigur ca da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu stiu cat de mult merit aceasta functie din punctul vostru de vedere, dar imi place sa ajut oamenii, sa fac lucrurile intr-un mod corect, sa ma gandesc in orice situatie care ar fi cea mai buna alegere si sunt sigur ca ma pot intelege cu fiecare in parte, chiar daca discursul va generaliza un conflict. Cu mult calm si vorba buna omul isi poate stapani nervii si putem ajunge la un numitor comun.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Cosmin, pseudonimul Crossy, lucrez ca administrator si manager la un restaurant cu specific chinezesc, sunt o persoana modesta, nu imi place sa imi spun calitatile, mai bine imi spun defectele si las persoanele din jur sa imi afle si calitatile. Pe langa faptul ca imi place fotbalul, fiind sportul pe care l-am practicat pana acum, chiar daca s-a lasat cu o mare accidentare, imi plac jocurile pe calculator si dedic mare parte din timpul meu serverului FPLAYT. Pentru mine conteaza mai mult sinceritatea, mai bine spui adevarul chiar daca ai gresit, decat o minciuna pe care nu o poti controla si te vei da singur de gol. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jackson Teller
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): CrossyJ
  • Ore jucate pe server:  502
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 4 luni. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 10 ore, chiar si mai mult aceasta vara, pentru ca sunt operat la genunchi de ligamente si toata treaba de la firma o rezolv de acasa. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 4773
  • Averea detinuta in joc: MClaren MP-4, Mercedes G65, Ford Mustang 1967, Duba Sobol, SXF-450 si 420.000 $ 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu am auzit nimic rau despre mine, nu cred ca am o reputatie proasta pe joc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu. membrii staff-ului sunt oameni cu capul pe umeri. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand as dedica mult timp acestei functii pentru ca intotdeauna vor fi oameni noi pe server si daca nu cunosc regulamentul in totalitate eu voi fi acolo pentru a-i indruma, ii voi invata ce e bine si ce nu, o sa incerc pe cat posibil sa ii fac sa inteleaga, acesta va fi scopul meu, iar daca vor gresi ii voi atentiona sau sanctiona, depinde de greseala pe care au facut-o si de limbajul lor in momentul ala. Avand avantajul comenzilor pe care le pot folosi, o sa ajung repede la un ticket cand cineva va avea nevoie. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: HELPER-UL are responsabilitatea de a oferi ajutor oricarei persoane noi pe server, de a fi acolo cand va fi nevoie de el, la un ticket, la un roleplay, la orice neclaritate pe care o are cineva.  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur ca da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share