Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Arhalie Alexandru [ Happy / ID: 667 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Beldiman Alexandru
  • Varsta reala: 22 de ani
  • Orasul unde traiti: Galati
  • Cu ce va ocupati: Student Anul I FEAA
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana matura care stie sa diferentieaza binele de rau,glumele de seriozitate,care stie sa se impuna cand este cazul si sa ia decizia corecta in anumite situatii.Sunt de parere ca am acumulat destul de multa experienta pe aceasta comunitate si cred ca ma voi descurca cu functia.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Alex,am varsta de 22 de ani si sunt din Galati.Sunt o fire prietenoasa,respectuasa ,pusa la locului lui ce nu doreste sa deranjeze pe cineva.Sunt genul de persoana care atunci cand doreste ceva face tot posibilul pana il obtine indiferent de circumstante  sau anumite sacrificii. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Arhalie Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Happy
  • Ore jucate pe server:898,50
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ un an si jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi si de programul meu de la facultate ,sunt zile in care pot sta si cate 5-6 ore chiar si mai mult,dar  sunt si zile in care pot sta 2-3 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 2 ban-uri pentru a fi verificat deoarece am avut contact cu anumite persone care au folosit buguri/hack-uri,dar am fost debanat deoarece sa dovedit a nu fi vinovat.
  • ID-ul din joc: 667
  • Averea detinuta in joc: Nu am o avere deoarece am facut anumite prostii cu banii.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Ma voi axa la inceput pe playerii noi ai acestei comunitati pentru ai ajuta sa inteleaga ca acest server este unul diferit fata de restul,un server unde se pune cel mai mare acces pe Roleplay.As incerca sa explic fiecarui jucator care greseste ce a gresit si sa ma asigur ca pe viitor nu va mai face aceeasi greseala sau poate chiar altele mai grave.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Consider ca un Helper ar trebui sa fie un exemplu pentru jucatori deoarece el este una dintre cele mai importante imagini ale comunitatii,dupa parerea meau un Helper ar trebuie sa se ocupe in primul rand de Tickete si ajutarea fiecarui jucator in legatura cu problemele/nelamuririle sale.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share