Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andut Costello [ParaSinus/ 10125 ]


Recommended Posts

nformatii din viata reala:

 

  • Numele real:Andrei Tebrean 
  • Varsta reala:23
  • Orasul unde traiti:Suceava
  • Cu ce va ocupati:Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da cum sa nu mi se pare firesc
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sa fiu sincer nu il stiu la perfectiune dar nu sunt multe minusuri si se rezolva rapid
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece am rabdare incerc sa gandesc un lucru de m-ai multe ori si imi place sa le raspund si le clarific nelamurile playeri-lor.Consdier ca sunt destul de matur pentru a merita aceasta functie si pentru ca ,as face-o din placere si pasiune.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Descrierea mea e simpla si clara sunt un tip sociabil imi place sa cunosc persoane noi si locuri si sa ajut persoanele cat sunt eu in masura.Iubesc sa fac roleplay,fac asta de aproape 5 ani si incerc in fiecare zi sa imi imbunatatesc cunostinele pentru a face un roleplay cat m-ai complet si complex .Desigur am si defecte unul ar fi ca ma supar cand cineva imi atribuie o greseala sau o actiune care are consecinte negative asupra mea fara sa am vre-o implicare sau vina in acea situatie

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Andut Costello
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):NightsCoding
  • Ore jucate pe server:426
  • De cat timp jucati pe server:cateva luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-12 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da 2 banuri 1 pentru comlice hack si al doilea pentru coruptie 
  • ID-ul din joc:10125
  • Averea detinuta in joc:Un opel rekord si un volvo
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ajut cati mai multi oameni si sa fiu cat mai obiectiv si sa am o atitudine corecta si neinfluentata de pareri nefondate 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper se ocupa cu ajutarea playeri-lor care au diferite probleme si rezolvarea ticketelor cu complexiate de la usor la greu
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share