Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Razvan Gareeb/Gareeb/27189


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan
  • Varsta reala:27 de ani
  • Orasul unde traiti:Nurnberg, Germania
  • Cu ce va ocupati:Lucrez
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: il cunosc in proportie de 80%
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):sunt de parere ca sunt o persoana destul de matura, si as dori sa pot ajuta aceasta comunitate sa se dezvolte cat mai bine si mai frumos
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Razvan, am varsta de 27 de ani si locuiesc in germania, sunt o persoana cu simtul umorului, destul de matura, responsabila si imi place sa ajut persoanele care pot din jurul meu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Razvan Gareeb
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Gareeb
  • Ore jucate pe server: aproape 1700
  • De cat timp jucati pe server:aproximativ 1 an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:intre 3 si 5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 ban pe la 100 de ore pt condus non rp si 3 warn-uri
  • ID-ul din joc:27189
  • Averea detinuta in joc: avere estimata undeva la 1 milion jumatate
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: nu as face nimic diferit, as respecta regulile serverului si as incerca sa ajut cati mai multi oameni!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolvarea ticketelor, dispozitia cat mai buna a serverului, ajuta cu sfaturi si probleme ceilalti jucatori pentru realizarea unui roleplay cat mai advance.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share