Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Tariq Rehman [Play4ever / id 139]


Play4Ever
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tariq Rehman Andrei
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sincer sa fiu nu prea o merit din cauza relelor pe care le-am adus comunistatii , dar sunt aici sa imi cer iertare si sa aduc o schimbare atat la comportamentul meu cat si la modul in care trebuie sa fi helper. Consider ca un helper nu ar trebuii sa iti vorbeasca de sus si ar trebuii sa aiba acelasi respect pe care tu il oferi.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am 17 ani sunt elev in clasa a 11a la ICHB si imi place sa fac taximetrie pe fivem stand cu orele pe server doar pentru a face roleplay de taximetrist , chiar daca ies pe minus cu banii consider ca se merita . Prefer sa interactionez cu playeriii decat sa farmez bani . Ador sa fiu de folos cuiva si sa pot sa ajut cu tot ce se poate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tariq Rehman
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): trq?
  • Ore jucate pe server: am vreo 700h jucate pe fivem dar pe server doar 500h.
  • De cat timp jucati pe server: De cand serverul era in Los Santos si Carlito era lider la medici.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: fiind vacanta pot acorda serverului lejer 6h pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Recent nu  am sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 139
  • Averea detinuta in joc: 10k , Dogde Challenger si BMW M4
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , ma inteleg destul de bine cu  helperii si playerii cu care am reusit sa interactionez .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): da , acum mult timp cu Cristina .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as vorbii nimanui de sus si nici in sictir , as avea grija ca orice player nedumerit sa fie bine informat .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER prin definitie este acea persoana care ajuta pe alta intr-o activitate oarecare. Dar din punctul meu de vedere Helper-ul este indatorat  cu sprijinul oricarei persoane de pe server care are nevoie de o indrumare sau are o nelamurire . Un helper trebuie sa fie explicit si sa fie rabdator si sa stie sa se faca inteles .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share