Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alvaro Adrian Reyeze [ aDriaN / ID: 18 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Hotea Alin Adrian
  • Varsta reala: 22
  • Orasul unde traiti: Cluj Napoca
  • Cu ce va ocupati: Student la Arhitectura 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  In proportie de 99%
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Pentru ca imi place sa ajut comunitatea si sa indrum jucatorii noi de pe server pentru evitarea disconforturilor care se creaza intre acestea si pentru rabdarea pe care o am in aplanarea conflictelor/problemelor .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Adrian , am varsta de 22 de ani si sunt din Cluj Napoca . In timpul liber imi place sa ies la bere cu prieteniii , sa ascult muzica  si sa ma joc pe calculator . Pasiunile mele sunt fotografiile , arhitectura si masinile . Eu ma consider o persoana serioasa ( uneoir prea serioasa ) care analizeaza ficere detaliu inainte de a actiona , accept glumele si caterinca cat timp nu degenereaza in altele , urasc minciuna si barfa si nu suport persoanele care iau totul in batjocura .

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Alvaro Adrian Reyeze
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): aDriaN
  • Ore jucate pe server: 2750 +/-
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ din 18/09/2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3/5 ore in general noaptea 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn in 2019 
  • ID-ul din joc: 18
  • Averea detinuta in joc: Apartament Alta , x5m , plymouth cuda , mercedes brabus , mtl , duster , m5 VIP, dube ... 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Ceva diferit fata de ce se face in momentul actual nu prea cred insa as incerca sa contribui cu idei de viitor pentru comunitate .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu indrumarea jucatorilor noi si rezolvarea problemelor acestora pentru o experienta cat mai placuta pe server .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share