Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Denisa Sin [ Denisa / ID: 1369 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Denisa
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Lucrez in industria Pharma
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt de parere ca merit aceasta functie deoarece joc de mai mult timp pe server, mereu ajut playerii noi, fie in RP sau pe chat si am trecut prin diverse situatii pe parcursul acestui timp, astfel incat sa pot actiona intr-un mod cat mai corect. De asemenea, am destul timp liber pe care il petrec pe server, mai ales seara/noaptea, timp in care nu sunt multi admini on si as putea ajuta playerii care au diverse probleme.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana linistita, sociabila si matura, stiu cand e de gluma si cand nu si am foarte multa rabdare. Nu-mi plac dramele si obisnuiesc sa ii tratez pe toti in mod egal. De obicei imi place sa-mi dau interesul si sa excelez in tot ceea ce fac. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Denisa Sin 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Denisa 
  • Ore jucate pe server: aprox 900
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6+ ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 1369
  • Averea detinuta in joc: aprox 2 mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu daca ceea ce as face eu este neaparat diferit, insa odata cu "valul" de playeri noi, observ si multe greseli sau persoane care nu au inteles anumite lucruri foarte bine si as vrea sa ii pot ajuta mai mult pentru a imbunatati calitatea de RP a serverului. As dedica in mare parte timpul rezolvarii situatiilor care pot aparea si a ticketelor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca datoria unui helper este de a explica regulamentul sau greseala facuta de catre un player, cat si explicarea modului corect de a actiona in situatia respectiva, pentru a nu se mai repeta. Un helper detine aceasta functie pentru a ajuta inainte de a sanctiona, parerea mea. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

+𝐑𝐄𝐏 𝐨 𝐩𝐞𝐫𝐬𝐨𝐚𝐧𝐚 𝐯𝐞𝐜𝐡𝐞 𝐩𝐞 𝐜𝐨𝐦𝐮𝐧𝐢𝐭𝐚𝐭𝐞 , 𝐥𝐢𝐧𝐢𝐬𝐭𝐢𝐭𝐚 𝐜𝐚𝐫𝐞 𝐦𝐞𝐫𝐢𝐭𝐚 𝐨 𝐬𝐚𝐧𝐬𝐚 𝐥𝐚 𝐚𝐜𝐞𝐚𝐬𝐭𝐚 𝐟𝐮𝐧𝐜𝐭𝐢𝐞 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share