Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Razvan Barba [ rZvEe! / ID:560 ]


rZvEe
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan Marina
  • Varsta reala:25
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Gamer / Viitor sofer pe YANGO 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA, La Perfectie 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece pot aduce multe imbunatatiri si sa ajut comunitatea mult mai bine si mai usor decat o fac acuma. Sunt destul de vechi si activ si am cunostiintele necesare sa iau deciziile care trebuie la fiecare actiune. Nu tin cont de prietenii daca persoana a gresit trebuie sa isi asume aceea greseala.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma cand trebuie , cinstinta , respectuoasa  mai ales daca vine si respectul inapoi, inteligenta si prind repede aproape orice informatie. Am cunostiinte in materie de gaming cu mult fata de o persoana normala de pe aceasta comunitate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Razvan Barba 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): rZvEe!
  • Ore jucate pe server: 400+
  • De cat timp jucati pe server: 7 luni +
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3+
  • Sanctiuni anterioare pe server: 0
  • ID-ul din joc: 560
  • Averea detinuta in joc: Peste 1.4kk cu bunuri cu tot 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Oarecum, am contrazis anumite persoane din staff cand nu au dat sanctiunea sau au vrut sa dea o sanctiune gresita.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Diferit, nu cred ca asa face , as continua treaba baietiilor din staff si sa ii ajut cat de mult posibil 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Protejarea servarului, Ajutarea si informarea playeriilor , Mentinerea ordinei pe server  + O gramada de DV-uri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 24/7
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share