Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cretu Sebastian [ Mr.CriptonnusM / ID: 215 ]


Mr.CriptonusM
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sebastian-Andrei 
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Piatra Neamt
  • Cu ce va ocupati: Student la facultatea de drept din cadrul universitatii UBB din Cluj Napoca.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, prieteniile sunt prietenii, dar cand e ceva serios, cu totii trebuie tratati la fel (regulile sunt pentru toti)
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, l-am citit de cateva ori, dar oricum il stiam datorita multor RP-uri pe care l-am avut in trecut, cel putin in cadrul politiei.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In primul rand, consider ca am o vechime destul de mare pe acest server, de aproape 8 luni de zile. In al doilea rand, de 7 luni de zile, am stat in politie (unde in prezent am un grad destul de mare, Sub-Comisar, grad obtinut prin multa munca). In politie am avut ocazia sa intalnesc foarte multe tipuri de RP si sa dau peste foarte multe tipuri de oameni. In al treilea rand consider ca eu cunosc destul de bine regulamentul acestui server, in al patrulea rand am avut deseori ocazia sa vorbesc cu membrii staff, sau sa stau pe langa acestia cand au pus regulamentul in aplicare. Iar in al cincilea rand, imi doresc foarte mult aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Sebastian, prietenii imi spun Sebi, dar in jocuri sunt cunoscut drept Criptonus. Am varsta de 19 ani. Locuiesc in Piatra Neamt, un oras de prin N-E Romaniei. Am terminat liceul la Colegiul National Calistart Hogas pe profilul uman, specializarea filologie. Sunt in posesia unui permis de conducere de 8 luni de zile. Sunt o persoana carismatica, sociala, sunt serios cand este nevoie si imi place sa ma implic in multe proiecte sau activitati. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii, sau sa ma joc la PC. Am un limbaj decent si sunt respectuos, imi place sa ies in evidenta, sa ma fac remarcat dar imi place sa o fac cat mai decnt posibil. Sper sa ajungem sa ne cunoastem si sa lucram in aceeasi echipa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cretu Sebastian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mr.Criptonus
  • Ore jucate pe server: 160 de ore (am avut o perioada de 2 luni in care am intrat mai putin ca am avut treaba cu bacalaureatul si cu admiterea la facultate, dar de acuma promit ca voi fi mult mai activ)
  • De cat timp jucati pe server:8 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cam 3-4 ore pe zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban de 3 zile pewntru o actiune cu diicotul si am avut si un warn pentru ca nu am scos telefoul pe ,,l'' cand am rolat ca imi sun un prieten.
  • ID-ul din joc: 215
  • Averea detinuta in joc: 260.000$, Lambourghini Galardo, Audi R8, Mercedes G class, Mercedes X class, Nissan Skyline, Motocicleta, Barca, Audi A8.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu cred, ma inteleg cu membrii acestei comunitati.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu ama vut altercatii, stiu ca o singura data l-am suparat pe Carlito, l-am dezamagit la acea razie, dar nu ama vut altercatii.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Asincerca sa fiu foarte atent la activitatea serverului, si as incerca sa il feresc cat pot de mult de persaone ce au un comportament inadecvat, si care nu respecta regulamentul.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are cateva atributii foarte importante cum fi: oferirea ajutorului unor persoane noi sau care au probleme, mentinerea unei atmosfere palcute pe server, fara troleri si fara persoane care fac Fail RP. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share