Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Apostol Robert [impRobi / ID: 12662]


Guest impRobi
 Share

Recommended Posts

Guest impRobi

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Usurelu Robert
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Liceu, Jucatul pe calculator si ma mai duc pe la fotball cand ne mai strangem
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord cu acesta chestie
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia asta deoarece ma joc FiveM de mult timp si am avut parte destul de mult roleplay-uri si consider ca stiu bine regulamentul serverului. Sunt un om calm ce consider ca stiu sa explic si sa sanctionez cand o anumita persoana greseste sau imi cere ajutorul in legatura cu problemele ce le are atunci cand are o nelamurire sau o anumita persoana face o greseala.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Usurelu Robert, sunt din Bucuresti am varsta de 17 ani. Sunt o persoana destul de calma caruia ii place sa se distreze oricand dar stiu sa fiu serios atunci cand esti nevoie. Imi place sa ma joc pe calculator in special FiveM dar si multe alte jocuri precum shootere atat cat imi permite timpul si sa ies pe afara.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Apostol Robert
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): impRobi
  • Ore jucate pe server: 1050
  • De cat timp jucati pe server: 1 an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 banuri provizorii si un warn
  • ID-ul din joc: 12662
  • Averea detinuta in joc: 2-3 milioane ~ 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da, cu Azey
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-am ocupa cate de mult posibil de tickete pentru ca la anumite ore nu se luau deloc ticketele si oamenii asteptau de 10-15 minute + si as incerca sa explic cat de mult posibil persoanelor care imi cer ajutorul.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu luarea ticketelor, cu ticketele dupa discord, cu sanctionarea persoanelor care incalca regulamentul serverului, sa ajute persoanele care nu pot face ticket pentru ca a mai facut unu cu 300 de secunde inainte si a fost ajutat la acel ticket.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez cu Nvidia Shadow Play
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt constient de acesasta chestie
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share