Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Pacha Mihai [ TonySS / ID: 6539 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Barbu Antonio (Tony)
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Ocna Mures (Alba)
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In primul rand, consider ca merit aceasta functie, deoarece am o experienta destul de mare pe acest server. Inca din prima zi mi-am dorit sa fie cineva care sa ma ajute cu lucrurile de inceput si sa imi explice unele chestii importante. Drept dovada, astazi, imi doresc sa ajut pe altii la randul meu. De-a lungul timpului jucat pe acesst server, am intalnit si situatii mai putin placut in care anumite persoane imi stricau satisfactia prin incalcarea regulamentului, de aceea imi doresc sa ajut lumea sa greseasca cat mai putin posibil, chiar deloc.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat cu simtul umorului, respectuos, genul de om care daca isi propune un lucru, nu renunta pana nu este realizat. (Sunt capabil sa ma dedic 100% in ceea ce imi propun.) Pasiunea mea este sportul si sunt la inceputul unei noi pasiuni, aceasta fiind motociclismul. Momentan, sunt jucator la echipa de tineret al orasului (fotbal), si in acelasi timp, in probe pentru a deveni un arbitru.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Pacha Mihai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): C0nTroL
  • Ore jucate pe server: Aproximativ 1450.
  • De cat timp jucati pe server: Din Februarie 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore pe zi, in mod normal, dar am anumite zile in care sunt destul de ocupat si nu pot intra, dar acest lucru se intampla destul de rar.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am fost sanctionat de 2 ori pe server. Prima data a fost la inceputul meu pe aceasta comunitate, si tot in acelasi timp, la inceputul meu pe fivem. A fost un ban pentru mai multe chestii, pe care le regret. ([ID: 6539] / [Motiv: RDM , Meta , Jigniri TICKET ] / [Nr. Zile: 5]). A doua sanctiune fiind un warn pentru power-gaming.
  • ID-ul din joc: 6539
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 3.000.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu as avea de ce sa am o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): A fost doar la primul meu ban o mica jignire la ticket la adresa administratorului Rata, dar de atunci am invatat sa ofer respect tuturor indiferent de situatie.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu consider neaparat ca as face ceva diferit, consider ca majoritatea membrilor actuali fac o treaba excelenta. Dar, personal as incerca sa ajut cat mai multa lume prin rezolvarea ticketelor sau prin anumite intrebari/nelamuriri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER se ocupa cu solutionarea ticketelor de pe joc, cat si de pe discord. Ajutarea persoanelor noi cu anumite intrebari, ajutarea jucatorilor neindreptatiti de alt jucator printr-o situatie ce incalca regulamentul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share