Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Luis David Leandro [ tofuu10 / ID: 1209 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: David
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Västerås
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit un loc in Staff fiindca  ma consider un jucator destul de vechi al sv-ului si sunt sigur ca pot face fata oricarei probleme este nevoie. Pe langa asta , ma dedic foarte mult si incerc sa ajut pe toata lumea. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc David , sunt un baiat cu varsta de 17, care este pasionat de fotbal cat si de jocurile pe calculator. In timpul liber imi place sa ma joc si sa ies cu prietenii afara. Sunt comunicativ , glumet , dar si serios cand este nevoie! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Luis David Leandro
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): tofuu
  • Ore jucate pe server: 1330
  • De cat timp jucati pe server: De 2 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3+ ore in timpul saptamanii , iar in weekend 5+
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn pentru PG
  • ID-ul din joc: 1209
  • Averea detinuta in joc: Am un Mclaren MP4 + 400k 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As face multe tickete , as incerca sa ajut toti playerii ce au nevoie de ajutor pe chat, as incerca sa aduc cat mai multe propuneri benefice comunitatii , cat timp nu as avea tickete as cauta masini abandonate sa le sterg.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu tickete pe joc , cat si pe Discord ,  sa mentina linistea pe server , sa raspunda la intrebari primite si sa le faca jucatorilor o sedere placuta pe server!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share