Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Martoz Rodriguez [!S.R.S! / ID: 20486]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Oxford
  • Cu ce va ocupati: Lucrez la pariti mei la restaurnt
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cosider ca merit aceasta fuctie deoarece ma joc FiveM de mult timp.Sunt o persoan calma si consider ca pot explica si sa sanctionez persoana care a gresit. Stiu foarte bine regulamentu.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex. Sunt din buzau dar stau i Anglia de aproape 4 ani. Am varsta de 16 ani. Sunt o persoana calma caruia ii place sa se distreze oricand dar stiu sa fiu serios atunci cand este nevoie.Imi place sa ma joc pe pc i special FiveM si multe alte jocuri.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Martoz Rodriguez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): !S.R.S!
  • Ore jucate pe server: 961 de ore 
  • De cat timp jucati pe server: Aproape 11 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban pentru anti afk si 2 warnuri
  • ID-ul din joc: 20486
  • Averea detinuta in joc: Msinile de la Vip Emerald si 18k i banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Dupa parerea mea nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  M-am ocupa cate de mult posibil de tickete pentruca la anumite ore nu sunt persoane din staff sa poate veni la tickete si oameni asteapta 10-15 minute + as incerca sa explic oamenilor cat de bine pot eu ce au gresit.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper se ocupa cu ticketele de pe sv,ticketele de pe discord ,cu sactionarea persoanelor care au gresit la un rp,sa ajute persoanele care au facut deja un ticket si treb sa astepte 300 de secunde pentru a reface un ticket.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share