Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Escalera Christian [Christoph / ID: 4546]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Torjai Christian
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru experienta acumulata in timp de un an de gameplay pe acest server de fivem. In 1134 de ore am intalnit orice tip de roleplay. La 50 de ore am inceput cu factiunea de medici pana la 120 ore si am inteles cum functioneaza tot departamentul, iar pana la 1000 am pus bazele unei organizatii mafiote ce a ajuns oficiala. In prezent, cu 1134 ore, ma aflu in departamentul de politie cu gradul de AGENT. In final, consider ca am intalnit orice tip de roleplay si de aceea merit sansa de a lua aceasta functie. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un elev care are ca pasiune fotografia si gamingul. Ca si comportament sunt calm, imi place sa ascult opinia fiecaruia si rabdator fata de orice pesoana. Datorita faptului ca am avut acest comportament cu cei din jur m-a ajutat foarte mult in societate. Si aceeasi atitudine am folosit-o si pe Fivem si am ajuns sa ma inteleg bine cu multe persoane cunoscute de pe server.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Escalera Christian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Christoph
  • Ore jucate pe server: 1134
  • De cat timp jucati pe server: 1 an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-5 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 4546
  • Averea detinuta in joc: 2 milioane + Nissan Silvia 13 + Plymouth Cuda 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): -
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Toti avem aceeasi atributie de a fi calmi, ascultatori si neutrii atunci cand vine vorba de un ticket. Fiecare dintre noi o sa incercam sa fim diferiti prin felul in care rezolvam problemele comunitatii. Singurul lucru care ne face diferiti este implicarea ca Helper.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rolul de Helper este unul important deoarece acesta reflecta imagina comunitatii. Un comportament neutru(nu favorizezi un prieten), ascultator, matur si calm da dovada de seriozitate si astfel, in imaginea jucatorului simplu de fivem o sa i se faca inteles ca are cu cine sa vorbeasca si ca este o comunitate serioasa si placuta unde poate sa se joace.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, GeForce Experience
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share