Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ciobi Dragoș [Gogoașă / ID: 1065]


Recommended Posts

  • Numele real: Ciobotaru Dragoș
  • Varsta reala: 17 ani. 
  • Orasul unde traiti: Panciu, Vrancea.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt în totalitate de acord. 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție deoarece spun eu că sunt destul de activ, sunt un membru al comunității încă din iarna anului 2020 și cunosc in totalitate sistemele acestui server și regulamentul. Pot spune că dacă aș reuși să obțin această funcție voi fi un exemplu pentru jucători și îi voi ajuta cu orice îmi stă în putință. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mă numesc Dragoș, sunt din orașul Panciu, situat în județul Vrancea. Pot spune că sunt o fire foarte ambițioasă, optimistă, un bun spirit de echipă, mă pot integra foarte bine într-un grup și pot să gândesc foarte rațional în situații complexe. În timpul liber îmi place foarte mult să îmi petrec timpul ori pe afară, ori jucându-ma pe PC, îmi place să programez și să editez fotografii, fiind foarte pasionat de orice ține de IT, dorind ca în viitor să îmi continui studiile pe una dintre ramurile care îmi sunt oferite de acest domeniu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ciobi Dragoș
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gogoașă
  • Ore jucate pe server: 1400 ore jucate. 
  • De cat timp jucati pe server: Din octombrie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore pe zi, depinde, poate și mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Două warn-uri și 2 banuri.
  • ID-ul din joc: 1065
  • Averea detinuta in joc: ~$4,000,000 (luând în calcul valoarea tuturor bunurilor, nu cash)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar deloc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu știu dacă aș face ceva diferit față de toți ceilalți, sunt foarte multe persoane în staff și foarte multe personalități diferite. Aș face exact ceea ce ar face un membru STAFF, aș reduce numărul de ore adresate strict roleplay-ului și m-aș axa mai mult pe partea de administrare a serverului. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER se ocupă cu administrarea serverului în general. Acest lucru cuprinde informarea jucătorilor atunci când au o nelămurire, sancționarea, dacă este cazul și ordinea pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Sigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt total de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share