Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Bompa Andrei [Bompa/3575]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bompa Andrei - Robert
  • Varsta reala: 18 
  • Orasul unde traiti: Pascani, jud. Iasi
  • Cu ce va ocupati: Elev momentan.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, in mare parte.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pai de cand ma joc pe server am apreciat adminii si roleplay-ul, iar in timp am observat cum se actioneaza si cred ca pot si ajuta si eu la mentinerea unei ordini pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Salut, numele meu este Bompa si locuiesc intr-un oras din judetul Iasi. Am varsta de 18 ani si am terminat 12 clase la Colegiul National "Mihail Sadoveanu". Pentru inceput sunt o fire sociabila, creativa ce ii place sa glumeasca atunci cand este nevoie. Imi place sa ascult muzica, sa fac sport si sa ma joc pe PC. Am practicat KickBox, fotbal, volley si handbal. Pe PC nu ma joc decat FiveM, am mai jucat alte jocuri si m-am cam plictisit de ele. Sunt tipul de persoana care respecta daca e respectata. Nu sunt o persoana conflictuala. Imi place sa aplanez conflictele, nu imi place sa vad persoane ce se contreaza. In viata mea pe primul loc este familia, dupa sunt eu, iar la final sunt prietenii. In final pot spune ca nu sunt o persoana perfecta si nu voi putea fi niciodata deoarece nimeni nu e si nu v-a putea fi perfect.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andrei Bompa
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ✔️Bompa fără ă | 442 -
  • Ore jucate pe server: 930
  • De cat timp jucati pe server: Prima oara am intrat acum mult timp, insa nu am ramas. Dupa ceva timp, m-am apucat serios, prin august 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinzand de zi, intre 2 si 12 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 3575
  • Averea detinuta in joc: 3.400.000 aproximativ.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu prea am interactionat cu multe persoane si despre scandal niciodata n-a fost vorba.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, ii respect pe fiecare in parte.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mie imi place mult sa ma uit pe live-uri cand nu ma joc, asa ca, in calitate de membru staff, mi-ar place sa supraveghez roleplay-ul pentru a evita anumite fail-uri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Exact ca politia, un membru staff este responsabil de sanctionarea/aducerea la cunostinta a "ilegalitatilor" comise de anumiti indivizi in cadrul unui rolepaly. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share