Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gavrila Andrey [ antertosX | 561 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gavrila Andrei
  • Varsta reala: 17 ani jumate 
  • Orasul unde traiti: Craiova 
  • Cu ce va ocupati: Liceu momentan si practic sport de contact box si sala 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt complet de acord si asa o sa fac 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da , cunosc regulamentul complet si perfect 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie pentru ca stiu sa am niste responsabilitati sa ma prezint la timpul oportun pentru a ajuta playeri si jucatori noi la indrumarea greselilor si explicarea lor , sunt la dispozitie sa stau si sa ofer timp pe server cat este nevoie si sa evoluez in viitor mental prin scopul de a comunica 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut , ma numesc Gavrila Andrei Ciprian sunt din Craiova si stau cu familia mea momentan pana la 18 ani dar pana atunci trebuie sa invat de la ei si sa continui studiile la liceu pana cand invat sa ma descurc si sa mi aleg un drum in viata dar asta nu ma incurca sa imi petrec timpul si pe calculator pe langa asta am si un hobby de a merge la sala pentru a ma defini fizic cat si metal practic stiu sa ma descurc sa comunic cu lumea din jurul meu si sa am respect de oameni in varsta 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gavrila Andrey 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):  antertosX.P
  • Ore jucate pe server: 1200+ ore jucate pe server wipe ul asta 
  • De cat timp jucati pe server: De aproape 3 ani am decand sunt pe acest server 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Minim 5-6 ore pe zi ca politist dar ajungand sa am functia de Helper cate 10-11 ore pe zi pot sa acord
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 banuri provizori 
  • ID-ul din joc: 561 
  • Averea detinuta in joc: 2 milioane cash , masini nu prea am ca nu am nevoie dar detin un M5 , X5 si un EVO 9 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , nu ma stiu cu o reputatie proasta pe joc , parerea mea ca sunt de treaba si ma impritenesc cu lumea si ma am bine cu toti 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu am avut altercati/probleme/conflicte 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As sta foarte mult pe server sa ajut playeri noi/vechi sa ajut staff ul cu bug uri raportate de la playeri sa sustin fondatori/scripteru la rezolvarea bug urilor problemelor sa stau sa ascult parerile/sugestile bune care sa le ofer mai departe in echipa staff ului 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: explicarea/ajutorul/indrumarea playerilor noi pe server cat si vechi pe langa asta ajuta fondatorii/scripteru tony la rezolvarea/disparitia bug urilor care lumea abuzeaza si le ofera la fondatori sprijinul care este nevoie
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , am posibilitatea de a filma 24/7 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , sunt de acord 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share