Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] [Ricardo Vinicius] [26309]


Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Ricardo
  • 1.2 Prenume:Vinicus
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:24
  • 1.5 Înălțime:1,79
  • 1.6 Greutate:79
  • 1.7 Naționalitate:Spaniol
  • 1.8 Adresă:Strada valea Vespucci numarul 5 bloc a8 ap 61
  • 1.9 Număr de telefon:317-7042

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu sufar de nicio boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost niciodata arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu am fost niciodata arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am folosit acest timpuri de substante
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da stiu bine engleza si germana

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Nu am  trmis
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Miner si petrolist

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de politie Los Santos pentru siguranta, disciplina, increderea fata de orice cetatian al Orasului Los Santos si stoparea ilegalitatilor facute in oras + siguranta fata ce orice civil din oras. Eu, ca un cetatean de orice rand consider ca trebuie sa avem un oras cu disciplina respect fata de oricine si buna vointa de a ne proteja cetatenii Orasului Los Santos, Pentru acesta ne trebuie un colectiv mare cu capacitalile de un nivel mare pentru a fi disciplina in oras. Eu ca calitate de om imi pun la baza puterile mele fizice si puterile psihologice cat si calitaile pe care le am sa mi le folosec pe plan intern cat si extern sa putem stopa orice acctivitate ilegala. Stiu sa comunic sociabil cu personele din jurul meu, ma adaptez la situati de persiune pot calma persoanele nervoase sau cu crize de nervi, Stiu sa lucrez in echipa sunt de fel mai timid ne vorbareț dar ascult de gradele superiore si de cordonarea lor am tot respectul fata de orice om. Imi voi oferii calitatile mele si cat si timpul necesar de a mentina Oraslul Los Santos in siguranta si incredere  
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Cea ce ma face diferit de ceilalti candidati este ca sunt o persona tacuta nu ma bag peste altii in vorba, Sunt foarte ordonat la toate chestile importante, Am calmul si rapdarea necesara de a putea face toate sarcinile propuse de gradele superiore, Am si calitaile de condus necesare de a avea o urmarire de succes, nu fumez nu beau alcool,Stiu sa ma stapanesc in momente stresante si pot lucra in momente de presiune, Aceste sunt calitatile mele care ma fac diferit de ceilanti candidati.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Razvan
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :3 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :cred ca 2 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) :250
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :26309
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
  • 5.14 Alte informații :Nu am
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                                                                 DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                                                                                      CV-ul Dumneavoastra a fost

                                                                                                                                      
RESPINS!
                                                                                                                                      (minciuni in aplicatie.. nu ai varsta necesara ! )
                     DATA                                                                                                                                                                                                                      SEMNATURA
            
       
25image.thumb.png.86013d55646e7d694d5f54fa3bc038e8.png/05/2022                                                                                                                                                                                                      SUB-COMISAR Nea Gabi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share