Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Walker Oliver [ Dinamicu / ID: 442 ]


Recommended Posts

  • Numele real: Dario
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti: Bacau
  • Cu ce va ocupati: Sunt Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt destul de vechi pe aceasta comunitate  si chiar mi-ar face placere sa ajut playeri care intampina probleme,  si sunt constient ca la inceput nu o sa stiu exact ce trebuie sa fac in anumite situati dar o sa cer ajutoru gradelor mai mari in cazuri mai dificile sau cel putin sa stea langa mine in timpul ticket-ului sa vada daca gresesc ceva
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om destul de calm ,imi place sa socializez cu oameni  chiar daca nu prea vorbesc eu asa de mult , pot actiona in anumite situati mai dificile fara sa ma panichez ( bine depinde de gravitatea situatiei ) . Imi place sa imi petrec timpu liber la PC si sa ies pe afara cu prieteni

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Walker Oliver
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dinamicu
  • Ore jucate pe server: 1950 
  • De cat timp jucati pe server: 26/12/2018 dar cu o pauza de 6 luni in 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: undeva la 5-6 ore daca am ce face
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn  si   [ID: 442 ] / [Motiv: Nerespectarea minimului de activitate in politie] / [Nr. zile: 7] [Drept de plata: Da]
  • ID-ul din joc:  442
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 1 milion 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU am avut niciodata altercati cu un membru staff chiar daca am avut dreptate in cea ce zic am incercat sa nu incep discutii apinse 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa mult timp pe aceasta comunitate si singur-ul server pe care am intrat si am ramas am obervat si stiu ca un HELPER ajuta jucatori care intampina problema sau au anumite intrebari
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:  Nu se pune problema
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:  Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share