Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cosmin Corduneanu [ Cosmin020 / ID: 30832 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cosmin
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Consider ca merit functia de helper deoarece, ma joc de mult timp pe server si cred ca am acumulat destula experienta pentru a actiona corect in majoritatea situatilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cosmin, am 19 ani si locuiesc in Iasi .Pasiunea mea pentru gaming a venit dupa varsa de 14 sau 15 ani deoarece am optat mereu sa ies cu prietenii in oras decat sa stau in casa. Si in momentul de fata nu imi place sa imi dedic viata unui joc, de multe ori renunt sa o seara de gaming pentru un de iesit in club cu prietenii. Sunt o persoana mai tacuta nu-mi place sa ma bag in treburile altora, stau mereu in banca mea si  imi place sa ajut lumea cand si cum pot.
    Informatii de pe joc:
  • Numele din joc (Buletin): Cosmin Corduneanu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cosmin
  • Ore jucate pe server: 1723
  • De cat timp jucati pe server: Din luna Septembrie anul 2021 .
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 5-6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban provizoriu pentru dc in rp cu politia luat la 100 de ore. Acele warn uri pentru hack au fost primite din greseala si mi-au fost scoase instant insa nu au mai fost sterse de pe discord.
  • ID-ul din joc: 30832
  • Averea detinuta in joc: Cateva masini, apartament, tir+remorca de minereuri si undeva la 4 milioane cash.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi incerca sa ajut toti playerii noi sa inteleaga regulile de pe comunitate si o sa incerc sa-mi fac treaba exemplar.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Scopul unui helper este de a ajuta playerii comunitate cu orice problema/ nelamurire pe care o au atat pe joc cat si pe discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share