Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ungureanu Stefan [Stefan / ID:127]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Ungureanu Stefan
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Vaslui
  • Cu ce va ocupati:Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit functia de Helper deoarece am o vechime de aproximativ 3 ani pe server, cunosc foarte bine comunitate cat si serverul si cred ca m-as descurca foarte bine in aceasta functie!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Stefan, sunt din Vaslui si am varsta de 18 ani. Sunt elev in clasa a XI-a la profilul mate-info. Ma pasioneaza tehnologia si jocurile video, o mare parte din timpul meu liber petrecand-o pe FiveM. Sunt o persoana cu simtul umorului, calma, sociabila si cu cei 7 ani de acasa

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ungureanu Stefan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):BMB Stefan
  • Ore jucate pe server:600
  • De cat timp jucati pe server:De 3 ani!
  • Cat timp acordati serverului pe zi:1-2 in perioada scolii!
  • Sanctiuni anterioare pe server:Un ban pe motiv de "Scam", este o poveste mai complicata!
  • ID-ul din joc:127
  • Averea detinuta in joc:Am avut o perioada in care nu am mai jucat si am dat averea prietenilor, dar am ganduri serioase!
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.#RegeleBarbutului
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ajut comunitatea cat de mult posibil!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutarea playerilor, iar asta include rezolvarea ticketelor/ acordarea de sanctiuni daca este nevoie si orice alta chesti care ajuta la mentinarea unui roleplay cat mai  hard/advance la noi pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share