Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Vlad Georgescu [ Vlad / ID: 676 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Ambrosi Vlad
  • Varsta reala:17, implinesc 18 ani pe data de 23 iunie, in cauzl in care voi fii acceptat, pot oferi testerului informatile necesare pentru ca sa maresc credibilitatea varstei mele
  • Orasul unde traiti: Torino
  • Cu ce va ocupati: elev la mate-info
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din cauza faptului ca pot fii foarte calm si din cauza abilitatilor mele de problem solving, adica voi incerca sa ajung la o solutie cat mai corecta in baza actiuni/greseli pe care o anumita persoana a facuto si devotamentului meu pentru un lucru care imi place.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma si serioasa, cunoscator a 3 limbi, vorbesc fluent romana, engleza si italiana, am o cultura generala destul de mare pentru varsta pe care o am, reusesc sa accept opinile altor persoane, in cazul in care gresesc sunt capabil sa accept ca am gresit si nu sunt o persoana care sa puna la suflet o injuratura sau o batjocora  si dupa sa am o problema personala cu baiatul care a incercat sa faca o glumita de prost gust, lucrurile care ma deranjeaza sunt, minciuna si persoanele false.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Vlad Georgescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Tate
  • Ore jucate pe server: acum cand aplic am 738.75 ore
  • De cat timp jucati pe server: ma joc pe server de dinaintea wipe-ul ce a fost, dar inainte mai exact cu cateva luni inainte de wipe, maxim 2
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in timpul saptamanii pot acorda serverului intre 4-6 ore(in cazul in care am de invatat nu voi reusi sa stau mai mult de 2-3 ore, in cazul in care voi fii acceptat, am sa folosesc orele acestea pentru a face tickete, acum nu mai este o problema asa mare timpul avand in vedere ca scoala se va termina pe 8 iunie), iar in timpul saptamanii  pot ajunge si la 12 ore daca nu ma joc altceva sau daca nu plec undeva
  • Sanctiuni anterioare pe server: In momentul de fata nu am nici o sanctiune, dar in trecut am avut un warn pentru ca am mers pe contra sens, acum warnul nu mai exista deoarece a fost schimbat sistemul, mentionez ca mi-am invtat lectia si in momentul acela ma reapucasem de server dupa o pauza si nu stiam de regula, am incercat sa fiu mereu corect atat cu mine cat si cu serverul, in trecut spre exemplu am facut un ticket din cauza faptului ca mi se duplicase o arma si niste gloante, si in acest ticket aratam cum arucam arma si gloantele duplicate.
  • ID-ul din joc:676
  • Averea detinuta in joc:aproximativ 2 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:voi ajuta juctori la nevoie(cei care au probleme) si ma voi implica mai mult in comunitate
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu, raspunsuri la problemele/nelamurilrile jucatorilor, incercarea de a mentine comunitatea Fplayt cat mai curata(adica sa mentinem comunitate doar cu jucatori care stiu sa faca roleplay)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share