Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Florin Gheorghe [Florinel / ID: 3751]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Gheorghe Florin
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Ellwangen in germania dar in tara stau in Braila.
Cu ce va ocupati: Student.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana simpla, imi place sa imi petrec timpul pe fivem dar sa stau si cu prietenii.Sunt o persoana sociabila,calma,de incredere,intelegatoare si sunt o persoana care poate lua decizii in anumite situatii dificile. Pentru mine respectul este pe primul loc,spun asta pentru ca eu acord acelasi respect si pentru un om de pozitie inalta dar si pentru un om de pozitie joasa,nu judec persoanele dupa aparente,si nu ma amestec unde nu imi este locul.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Florin Gheorghe
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Florinel
Ore jucate pe server: 1157
De cat timp jucati pe server: 1 an
Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore pe zi
Sanctiuni anterioare pe server: Un warn de acm 8 luni
ID-ul din joc: 3751
Averea detinuta in joc: Undeva 1.5 milioane in trabucuri si cocaina.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca o sa obtin aceasta functie ma voi ocupa in principal de  problemele intalnite la tickete de jucatori si nu numai atat voi incerca sa ajut cat de bine pot noii jucatori cu orice fel de intrebare.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  A ajuta playerii cu probleme si incepatorii.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

+rep il cunosc pe baiat de aproximativ 2 ani si stie ce face, e matur si chiar cred ca se va descurca de minune

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share