Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Angel Razvan [ iPsihick / 10352 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan Alex
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Bistrita
  • Cu ce va ocupati: Sofer
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Categoric
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma simt pregatit si pot spune ca este un "obiectiv" de al meu care chiar as vrea sa-l indeplinesc cu orice pret. Imi place sa ajut playerii si sa vad ca toata lumea e multumita. Sunt constient ca o sa existe momente cand o sa trebuiasca sa sanctionez drastic dar pana la urma toti suntem aici sa ne facem treaba cat mai bine. Mereu mi-a placut idee asta de staff chiar daca o sa-mi rapeasca cam mult timp.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Imi place sa fiu prompt, sa ascult mereu de ce mi se spune fara sa fiu incapatanat si sa ma apuc sa fac de capul meu, mereu daca sunt nesigur de ceva mai bine intreb pe cineva decat sa gresesc pana la urma, nimeni nu s-a nascut invatat. Sunt o persoana calma si ma enervez foarte greu, cand ajung la limita nerviilor incerc sa ma controlez pe cat de mult posibil. Imi place ca totul sa iasa cum trebuie si trebuie sa recunosc ca in unele momente sunt cam "perfectionist" in ceea ce fac. Sunt cam bine dispus in permanenta, imi place sa glumesc si sa ma distrez dar cunosc si limita acestora, sunt serios cand trebuie, glumet cand e cazul si imi permit sa fiu asa cu persoana respectiva. Nu obisnuiesc sa ma cert si sa fac "din tantar armasar" decat sa aprind o cearta mai bine intorc spatele si plec sa-mi vad de drumul meu mai departe.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Angel Razvan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): iPsihick
  • Ore jucate pe server: 630
  • De cat timp jucati pe server: Un an si cateva luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-5 ore depinde de cat timp am liber. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut acum un an, eram chiar la inceput am facut involuntar acel " bug la tuning " nu a fost intentionat, dupa care au urmat niste neintelegeri cum ca am facut intentionat asta si am primit ban..
  • ID-ul din joc: 10352
  • Averea detinuta in joc: Nu m-am axat sa fac avere, imi plac foarte mult masinile si cam toti banii s-au dus in ele.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata, mereu i-am respectat pentru ca stiu cata munca si cati nervi adunati sunt in spate.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi foarte entuziasmat si as face tot posibilul sa fiu acolo mereu ca sa ajut, sunt convins ca o sa maresc si activitatea odata cu asta
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu indrumarea jucatorilor noi si le explica cum trebuie sa procedeze pentru a face un RP cat mai calitativ. Ofera sprijin jucatorilor cu problemele si bugurile pe care le intampina.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Fara probleme
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share