Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Andrei Bodlev [pRoteina / Id: 4183]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Andrei
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Bacau
  • Cu ce va ocupati: Student/ angajat
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Total de-acord
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sincer, la momentul actual, nu as putea spune de ce merit aceasta functie, este destul de usor de a spune ca de exemplu: "Ca sunt o persoana capabila de a ajuta oamenii in diferite situatii, ca am experienta, ca sunt sociabil s.a.m.d". Vreau foarte mult sa invat ce inseamna un "advanced roleplay" prin rezolvarea ticketelor, ascultandu-i pe oameni si rezolvandu-le problemele.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Date fiind spuse, nu am mai jucat de 2 ani si jumatate pe fplayt,  am avut o pauza destul de mare, poate cine isi mai aduce aminte de mine, stie ce fel de persoana am fost. Sunt capabil sa inteleg o gluma mai deplasata, am tendinta de a fii mereu mai tacut daca nu sunt intr-un grup de oameni pe care ii cunosc, sau dupa ce ii cunosc imi schimb total comportamentul, deoarece imi vine mai usor sa comunic si mereu am impresia ca daca nu cunosc pe cineva, nu am tendinta si nesimtirea de a-l deranja. Cum sunt in viata reala sunt si pe fivem/discord.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Andrei Bodlev
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):pRoteina
  • Ore jucate pe server: 221
  • De cat timp jucati pe server: Am jucat din ianuarie 2018 pana in decembrie 2019, aproximativ. Iar acum joc de 2 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde cat de ocupat sunt in acea zi. Am zile in care nu pot intra dar si zile in care pot sta 8-12 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut
  • ID-ul din joc: 4183
  • Averea detinuta in joc: Toata averea e estimata la 2.5-3, si aici am pus la calcul si masinile, tir, remorca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As depune mai mult efort sa intru pe server, m-am uitat foarte mult la domnul Bestialu, si imi place la nebunie cand e pe tickete pe live, sau posteaza episoade. Lucrul asta l-as face ca o relaxare dupa job.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Prin a ajuta oamenii noi cu raspunsuri la intrebari, cu probleme, fail-uri rp, mai pe scurt incalcarea regulamentului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Edited by pRoteina
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share