Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Enache Marius ( haddadd / 15925 )


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dragomir Marius
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Braila
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev la un liceu sportiv.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: absolut
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece am o experienta pe server si cred ca stiu regulamentul foarte bine si pot ajuta multa lume.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Marius , am varsta de 17 ani si sunt elev . Ma consider o persoana calculata , serioasa si la locul ei . Ma acomodez rapid cu persoanele noi si cred ca ma inteleg cu toata lumea .

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Enache Marius
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): haddadd
  • Ore jucate pe server: 1410
  • De cat timp jucati pe server: Aprilie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8 si daca e nevoie si mai mult
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-uri , 1x ( suferinte ooc ) 1x ( meta ) - ambele cand eram la inceput.
  • ID-ul din joc: 15925
  • Averea detinuta in joc: La momentul actual undeva la 1.000.000$ si 12 vehicule .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer nu , ma inteleg cu multa lume.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mai mult timp serverului sa ajut oamenii noi sau nelamuririle playerilor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper rezolva ticketele facute de playeri , ajutandu-i cu orice problema avuta .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share