Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Flavio Sánchez-Méndez [Blind / 3545]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dragoș
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Brașov
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Clar.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Logic.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție din mai multe motive. Primul motiv este că în aceste 1000 de ore petrecute pe server am acumulat o experiență foarte mare care m-a ajutat să înțeleg regulamentul la perfecție cu toate regulile scrise și nescrise ale acestuia. Al doilea motiv este că îmi face plăcere să ajut toate persoanele care joacă pe comunitate cu nelămuriri, informații, sfaturi pentru RP și tot ce are legătură cu serverul. Iar ultimul este că mi-ar place să leg cât mai multe prietenii atât cu membrii staff cât și cu persoanele de pe comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Nu îmi place să mă descriu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Flavio Sánchez-Méndez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Blind
  • Ore jucate pe server: 1004
  • De cat timp jucati pe server: Eu mă joc pe acest server de când s-a dat ultimul wipe.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Timpul meu acordat server-ului diferă de la zi la zi, dar pot spune că sunt activ cel puțin 25 de ore pe săptămână.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Hacker
  • ID-ul din joc: 3545
  • Averea detinuta in joc: DCCO, $2 Milioane, Chiron VIP și Africat.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: în niciun caz.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Dacă aș obține această funcție aș încerca să creez o experiență cât mai plăcută pentru fiecare jucător.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred că un helper se ocupă cu îmbunătățirea stării comunității ajutând fiecare persoană indiferent de ce problemă are și făcându-le experientă pe comunitate mai bună. Asta înseamnă rezolvarea ticketelor, răspunderea la diferite întrebări puse de membrii comunității și venirea cu diferite sugestii pentru a imbunatii serverul deoarece acesta având o experiență atât de mare își poate da seama de minusurile și problemele actuale.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share