Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Joseph Miguel [ nst / ID:144 ]


Recommended Posts

  • Informatii din viata reala:
  • Numele real: Nastasoiu Andy
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Ramnicu Valcea
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Avand in vedere ca am destul de multa experinta din trecut pe server, cu diferite persoane si probleme pe care acestia le au intampinat stiu sa abordez fiecare situatie dificila sau mai putin dificila prin care poti trece ca membru staff. Am patit pe pielea mea anumite fail uri sau situatii in care era nevoie de ajutorul unui membru staff , dar din fericire am reusit sa rezolv problemele astea singur si fara probleme!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat de 17 ani , elev in clasa a 11 a pasionat de jocurile video. Sunt o fire prietenoasa , sociabila si imi place foarte mult sa glumesc cu oamenii care bineinteles imi permit, aceste lucruri considerandu le un atu pentru solutionarea anumitor tickete. Imi place foarte mult sa las de la mine , sa imi vad de treaba mea si sa nu intru in certuri si discutii , chiar daca in mare parte din aceste cazuri am dreptate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Joseph Miguel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): nst
  • Ore jucate pe server: aproximativ 1300
  • De cat timp jucati pe server: Aproape 2 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 5-6 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un ban permanent pe care l am luat din cauza anturajului si pentru ca m am lasat influentat de anumite persoane. Cine ma cunoaste , stie ca nu sunt genul! ( acum aproximativ 6-7 luni)
  • ID-ul din joc: 144
  • Averea detinuta in joc: aproximativ 11 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie mi as dedica majoritatea timpului sa ajut playerii noi pe server,dar si pe cei vechi cu informatii legate despre orice problema pe care acestia o pot intampina.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperii se ocupa cu solutionarea problemelor si raspunderea la tickete/intrebari pe care jucatorii le pot avea!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da,am posibilitate de a filma in fiecare situatie!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share