Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Stefan Delfinul 32084


Pasca
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Stefan
  • 1.2 Prenume: Delfinul
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1.85
  • 1.6 Greutate: 83kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 583-6260

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pot vorbi cursiv limba Engleza si Germana.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Weazel News Acceptat, Spitalul Viceory Acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Medic Stagiar, Reporter

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur departamentului din dorinta de a trai o noua experienta si de a proteja cetatenii acestui oras. Mi-am dorit sa gasesc un loc de munca stabil unde sa ma simt bine si sa ajut orasul. Criminalitatea in acest oras este destul de mare, iar eu personal voi incerca reducerea acesteia. Am un deosebit respect fata de acest departament pe care acum ceva timp tatal meu l-a servit si din pacate servindu-si postul de politist a fost impuscat mortal, iar doctorii nu au reusit sa il salveze. Acesta este un motiv in plus pentru mine sa aplic in departament. Sa duc mostenirea tatalui meu mai departe si sa si ajut cetatenii orasului ar fi cea mai mare realizare pe care as putea-o face. Daca viata mi-a luat familia doresc ca aici sa caut una si sa formam o familie mare care se respecta si se ajuta la greu. Promit ca voi respecta oamenii si ii voi ajuta la nevoie, daca un coleg ar avea nevoie de ajutor eu ii voi tine spatele si voi ajuta cu tot ce pot. Ar fi o onoare sa servesc orasul prin nenumarate metode si sa aduc linistea asupra Los Santos-ului
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu consider ca nu ma diferentiez mult de ceilalti candidati deoarece toti incercam sa dam tot ce e mai bun din noi sa ajungem unde ne-am propus. Eu nu voi renunta si nu ma voi opri din a ma dezvolta si incerca sa ajung unde mi-am propus. Nu subestimez pe nimeni, dar pot spune ce pot face pentru a castiga un loc in departament. Munca unui politist nu este usoara, dar cred ca pot face fata provocarilor care se vor ivi in viitor. Sunt competitiv, o abilitate care cred ca m-ar putea ajuta destul de mult aici. De mic am fost invatat sa lupt din greu pentru a obtine ceea ce doresc.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Stefan
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Oradea
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2019
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Din August 2021
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 370
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 32084
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Multumesc pentru atentia acordata!
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                               DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                                                                 DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                                                                                      CV-ul Dumneavoastra a fost

                                                                                                                                      
RESPINS!
                                                                                                                                                  


                     DATA                                                                                                                                                                                                                      SEMNATURA
            
       
10/07/2022                                                                                                                                                                                                     COMISAR SEF Nea Gabi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share