Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Nikki Vogue (Vogue/3605)


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Razvan.
  • Varsta reala:18 ani.
  • Orasul unde traiti: Calarasi.
  • Cu ce va ocupati: Nu am anumite ocupatii, ma focalizez pe liceu momentan.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece in decursul a aproape 3 ani pe aceasta comunitate consider ca am invatat multe lucruri si am adunat foarte multe informatii legate de server pe care le pot folosi ca membru staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pot sa ma descriu ca o persoana foarte de treaba si intelegatoare cu care poti discuta despre orice, destul de permisiv, mereu serios cand este nevoie si cu capul pe umeri. Ca hobby iubesc sa conduc avand in vedere faptul ca am permisul de doar o luna si sa ma joc pe calculator.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Nikki Vogue
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vogue
  • Ore jucate pe server:1300+
  • De cat timp jucati pe server:Din 2019 iarna (paleto).
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Totul se rezuma la programul pe care il am in saptamana respectiva dar in mediu 5+ ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: De 3 ani de cand ma joc pe acest server am avut 2 sanctiuni grave de care nu sunt mandru dar foarte multi prieteni atat playeri normali cat si staff stiu ca m am schimbat si sunt o persoana ok si foarte de treaba.
  • ID-ul din joc: 3605.
  • Averea detinuta in joc: 2-3 milioane in total cu tot cu ce masini mai am, arme si consumabile (praf de pusca), in mare parte cheltui banii pe arme/gloante de aceea nu am o avere considerabila.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am tangente cu membrii staff nici acum nici in trecut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Tinand cont ca sunt foarte multi membrii staff nu cred ca pot face ceva diferit, insa, implicarea mea va fi maxima si voi incerca cat mai mult sa ajut si sa dau dovada de seriozitate cu aceasta functie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un HELPER se ocupa cu rezolvarea problemelor ooc ale playerilor pentru a mentine serverul calm, curat si fara probleme. Se mai ocupa si cu rezolvarea anumitor tickete pe discord depinzand de categoria in care se incadreaza ticketul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Pot folosi orice program de filmare, momentan folosesc GeForce Experience.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share