Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Lupu Gabriel [Gab / ID:15815]


Gab
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Lupu Gabriel
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Pascani/Iasi, Jud. Iasi
  • Cu ce va ocupati: Sunt student, de asta am scris mai sus 2 orase unde stau, deoarece in timpul facultatii stau in Iasi.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles ca sunt de acord, asa mi se pare cel mai corect.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc la perfectiune regulamentul serverului si stiu ca ma pot descurca foarte bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit sa fiu in aceasta echipa deoarece am experienta necesara, am mai fost in astfel de echipe administrative pe SAMP si pot zice ca m-am descurcat foarte bine si imi pot face treaba. Imi dau seama ca pe FiveM este putin diferit, dar imi doresc foarte mult si o sa o iau ca pe o provocare pentru mine, plus ca stiu sigur ca ma voi adapta foarte rapid si foarte bine la aceasta treaba si nu imi voi bate joc.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mă numesc Lupu Gabriel, am vârsta de 19 ani, sunt din orașul Pașcani, județul Iași. Prietenii îmi zic Gab. Porecla de Gab am căpătat-o încă de când sunt mic copil, părinții mei spunându-mi așa, bănuiesc, deoarece era mai scurt și mă puteau striga mult mai repede. Îmi place foarte mult să mănânc de la Fast-Food, știu ca nu e chiar sănătos, dar îmi place foarte mult mâncarea de acest gen. Fast-foodul meu preferat este KFC si Taco Bell. În timpul meu liber, îmi place să ies pe afară și să mă joc pe calculator. Am învățat la "Liceul Teoretic Miron Costin" Pașcani, profilul Matematica-Informatica, acum fiind la Facultatea de Mecanica Gh. Asachi din Iasi. Pot spune despre mine ca sunt o persoana foarte intelegatoare si rabdatoare, careia ii place munca in echipa si nu are nici cea mai mica problema in a lucra intr-o echipa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Lupu Gabriel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ✔️Gab
  • Ore jucate pe server: 1300 de ore jucate.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server de un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In ultima vreme am inceput sa acord pe zi serverului o medie de 5-10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am doar un jail primit la inceput, in primele 100 de ore, deoarece am jefuit pe cineva pe autostrada. Am facut acest lucru deoarece am fost si eu jefuit la randul meu pe autostrada si nu stiam ca nu am voie si un ban pentru hack, care sincer va spun, nu am de ce sa mint, a fost acordat aiurea, dar am mers mai departe si am platit banul.
  • ID-ul din joc: 15815
  • Averea detinuta in joc: Am un BMW X7,  5 Masini Clasice si cam atat.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ma stiu cu o reputatie foarte buna, sunt un politist exemplar.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Cu membrii STAFF-ului nu am avut discutii aprinse, sau sa ma cert cu ei.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Probabil as dedica mult mai mult timp serverului, incercand sa ajut jucatorii cu tot felul de probleme si a le face jocul mult mai placut.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere ajuta alti playeri in solutionarea problemelor intampinate pe server, solutionarea eficienta a ticketelor, raportarea bug-urilor, aplanarea conflictelor aparute din diverse motive, cum am zis si mai sus, sa ofere jucatorului un joc cat mai placut.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am o placa video nVIDIA, deci pot sa filmez cu GeForce Experience (Shadowplay).
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, bineinteles.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share