Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Joseph Andretta Aloisio [Cernica/ ID:40]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Cernica Sorin Alexandru 
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Drobeta Turnu Severin
  • Cu ce va ocupati:Sunt elev la Colegiul National Traian din Drobeta Turnu severin. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sunt de acord cu acest aspect si nu o sa il incalc.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da cunosc regulamentul destul de bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Din punctul meu de vedere, consider ca merit aceasta functie deoarece, ma joc de aproximativ 3 ani pe acest server si cunosc destul de bine cam cum merg lucrurile.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma cheama Alex dar prietenii imi spun Cernica in general imi place sa ies pe afara cu prietenii mei si sa ma distrez  iar cand ajung acasa ma joc Fivem.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Joseph Andretta Aloisio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Cernica
  • Ore jucate pe server:Wipe ul acesta am aproximativ 500 de ore dar in total aproximativ 4000.
  • De cat timp jucati pe server:Ma joc pe Fplayt de aproximativ 3 ani mai mult sau mai putin.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 ore sau chiar mai mult .
  • Sanctiuni anterioare pe server:Un ban permanent pentru motivul Hara.
  • ID-ul din joc:40 
  • Averea detinuta in joc:Detin un Nissan Gtr Nismo R35 Un motor Bmw s1000 rr o Lada, o Dacie si un Bmw M3f80, iar in bani detin 212.000 si un lant de tip Ace of Spades in valoare de 500k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Din cate stiu eu am o reputatie destul de buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut nici o altercatie cu membrii staff iar daca am avut au fost chestii minore pe care le am rezolvat.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai daca as obtine aceasta functie singurul lucru diferit pe care l as face ar fii acela ca as ajuta playerii sau i-as sanctiona.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere un helper se ocupa cu ajutorul playerilor sau cu sanctionarea lor, si se  ocupa de tickete. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am posibilitatea de a filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share