Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Stefan Antonio [ Briceag22 / ID: 11673 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionut.
  • Varsta reala: 18.
  • Orasul unde traiti: Piatra Neamt.
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt student, din toamna intru la facultate si doresc sa imi continui studiile. In timpul liber ma joc FiveM, iar sambata si duminica petrec o ora doua cu prietenii, jucandu-ne Airsoft prin padure sau in poligoane amenajate.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In opinia mea, merit o sansa sa fac parte din staff-ul FplayT deoarece sunt o persoana matura, serioasa, harnica si silitoare. Ma joc pe acest server de mai mult de un an si in acest timp am inteles cum merg lucrurile,. Imi place sa ajut lumea si sunt o fire adaptabila in orice situatie. Le vorbesc oamenilor frumos si nu judec pe nimeni dupa coperta. Din greselile facute pana acum, am inteles multe lucruri, am invatat anumite lectii, si am tras anumite concluzii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Ionut, sunt un baiat simplu din orasul Piatra Neamt, judetul Neamt. Imi place sa petrec timpul cu prietenii mei, atat cei virtuali cat si cei care imi sunt alaturi in viata de zi cu zi. Sunt o fire rabdatoare, serioasa, amabila si muncitoare. Invat din greseli si nu consider pe nimeni perfect, toti am facut greseli si toti am invatat din ele. Respect persoanele indiferent de varsta, de statut social sau de etnie, insa, daca nu primesc respect inapoi, imi schimb comportamentul fata de acea persoana. Detest minciuna si consider ca o greseala recunoscuta, este mereu pe jumatate iertata.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Stefan Antonio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Briceag
  • Ore jucate pe server: Am 1198 de ore in momentul scrierii aplicatiei.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server de mai bine de un an, din martie 2021 daca nu ma insel.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi, in principiu in jur de 4 5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban provizoriu de 10 zile si 5 warn uri, 3 de inainte de wipe la warn si 2 recente, din care am invatat multe si pe care regret ca le-am acumulat.
  • ID-ul din joc: 11673
  • Averea detinuta in joc: In jur de 20k, o masina si o motocicleta, restul bunurilor sunt in fondul mafiei.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mereu am respectat orice membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as mari activitatea pe server, m-as implica mult in tot ce tine de staff, si as indeplini cu succes toate atributiile unui membru staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In opinia mea, un helper se ocupa cu indrumarea persoanelor noi si nu numai, cu explicarea posibilelor greseli intr un anumit roleplay, cu acordarea de sanctiuni conform regulamentului atunci cand este cazul, cu rezolvarea ticketelor si cu supravegherea chat-ului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Bineinteles.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share