Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Miguel Alvarez [ Manea / ID: 2217 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Manea Cristian Iulian
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Slobozia
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  De-alungul a celor aproape 12 luni de jucat pe acest server pot spune ca am invatat regulamentul scris cat si cel "nescris" destul de bine, deci consider ca da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu consider neaparat ca merit functia, asta se vede pe parcurs, dar server-ul este in continua crestere, asa sunt si playerii noi. In general imi place sa ajut persoanele noi care vin pe server cu ce pot si ma consider o persoana care se poate implica destul de mult (mai mult decat o fac acum) in cresterea nivelului de RP pe server
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Manea, am 17 ani si locuiesc in Slobozia. Momentan sunt la liceu pe profil mate-info. Una dintre pasiunile mele pe care le-am dezvoltat de-alungul timpului este editarea video, incepusem la un moment dat sa fac intro-uri 3D cand inca erau folosite de youtuberi, dar am lasat de-oparte treaba asta deoarece incepusera sa devine useless. M-am apucat de FiveM in noiembrie 2020. Sunt o fire calma, intelegatoare si desigur, pot fi matur in cazurile in care este nevoie de maturitate, iar totodata pot sa inteleg glumele fara sa ma ofensez.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Miguel Alvarez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): .manea
  • Ore jucate pe server: 1000+
  • De cat timp jucati pe server: De un an aproape.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 3-5 pe zi (Depinde cum am timp)
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 banuri si 2 warn-uri
  • ID-ul din joc: 2217
  • Averea detinuta in joc: 500k+
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Eu unul nu ma stiu cu o reputatie proasta dar probabil am fost mai guraliv cateodata catre alti playeri ooc la tickete.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As dedica mai mult timp sa ma joc pe server, m-as dedica mult mai mult in ajutarea persoanelor pe chat, explicandu-le si regulile pe care ei probabil nu le stiu, unele nefiind scrise. In acelasi timp vreau sa ajut si comunitatea cat si echipa staff pentru mentinerea nivelului de RP pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Dupa parerea mea, un Helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, ajutarea playerilor noi de a se acomoda cu server-ul si acordarea sanctiunilor doar acolo unde este nevoie pentru a fi sigur ca nu se mai greseste data viitoare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share