Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Fernando Benjamin [ EzDani / ID: 6549 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Dani
Varsta reala:17
Orasul unde traiti:Bucuresti
Cu ce va ocupati:Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt de acord.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie deoarece stiu ca pot face o diferenta in ceea ce consta moderarea acestui server!
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Am 17 ani , ma numesc Dani, traiesc in Bucuresti , in timpul liber imi place sa ma joc pe calculator , sunt genul de om cu care poti sa faci caterinca si sa fii si serios dar in acelasi timp pot sa iau si atutidine cand trebuie.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Fernando Benjamin
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): EzDani
Ore jucate pe server:870
De cat timp jucati pe server: Am avut mai multe incercari de a ma apuca de server , pe vremea cand era in blaine si acesta de acum, dar serios m am apucat de cateva luni 
Cat timp acordati serverului pe zi: 4-8 ore depinde de zi
Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban condus non-rp (cand aveam 50 ore) si un ban de hack acum 2 luni 
ID-ul din joc:6549
Averea detinuta in joc: 100k+ bunuri  
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Daca se ia in considerare ca atunci cand cineva aude am fost banat de cod ma trateaza diferit, atunci da.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ofer tuturor jucatorilor raspunsuri si explicatii inainte de a aplica o sanctiune pentru a intelege unde s-a gresit si sa nu se mai repete.Nu spun ca deja nu se face acest lucru ,oricum nu m-as putea pronunta deoarece nu am avut incidente de acest gen, spun doar ca asta as face eu!
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperii ajuta jucatorii cu raspunsuri la tot soiul de intrebari si probleme.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da, sunt de acord.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share