Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Rony Popescu [ Ace / ID: 1117 ]


Ace
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bataus Roland
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Alexandria
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In opinia mea merit aceasta functie deoarece as dorii foarte mult sa ajut comunitatea Fplayt. In primul mereu mi-am dorit mereu sa ajut oamenii oriunde ar fii asta chiar si pe un joc, ador sa ajut oamenii noi si sa ii fac sa descopere comunitatea pe care tocmai ce au intrat.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma numesc Roland, dar toti cunoscutii mei imi spun Rony. Locuiesc in Alexandria si sunt elev in cadrul Colegiului Nationatl Alexandru Ioan Cuza in clasa a X-a. Sunt o persoana careia ii place sa ajute si cand vede pe cineva care are nevoie de ajutor nu poate sa stea fara sa ajute. In general hobbyurile mele sunt jocurile pe calculator si programarea la nivel scazut. Sunt pasionat in mare parte de calculatoare si de felul cum sunt concepute. Sunt un om care cand isi pune minte la ceva nu se lasa pana nu reuseste sa rezolve acel lucru.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Popescu Rony
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ace
  • Ore jucate pe server: 930
  • De cat timp jucati pe server: De aproape un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 6-7 ore pe zii
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban info pe /d mort
  • ID-ul din joc: 1117
  • Averea detinuta in joc: 4 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut foarte mult palyerii noi si as sanctiona mai mult freechatul care se face de la o vreme.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Pai in primul rand un helper se ocupa cu explicare anumitor lucruri si ajutarea playerilor noi pentru a le da o experienta mai buna de joc, in al doilea rand un helper se mai ocupa si cu mentinerea chatului global curat si lipsit de spam-uri si de alte lucruri care ar putea influenta starea acestuia, in al treilea rand un helper trebuie sa se ocupe cu sanctionarea si explicarea failurilor facute de anumiti playeri pentru ca toata lumea sa aiba o experienta de joc mai buna.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share