Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Rivera Jack [ArgonR3lax / ID: 5922 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Raul 
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: doar Liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma joc de foarte mult timp pe aceasta comunitate care mi-a intrat la suflet si am acumulat destula experienta pentru a gestiona anumite situatii intalnite pe server si la tickete. Sunt foarte matur in deciziile pe care le iau si in viata mea de zi cu zi. Consider ca aceasta comunitate m-a dezvoltat foarte mult pe plan de roleplay si pe plan ooc de a intelege regulamentul facut si de a simula cat mai mult viata reala. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de 18 ani, simplu,  care isi petrece timpul liber pe aceasta comunitate, hobby ul meu fiind Gaming-ul si condusul in mare parte. Sunt o fire foarte matura la varsta mea, consider ca sunt o persoana linistita, dispusa sa ma integrez in orice domeniu si colectiv. Sunt deschis de a colabora cu toti oamenii, de a forma o echipa constructiva care sa ramana unita si sa se ajute pe parcurs. Sunt capabil de a invata si de a ma comporta exemplar in continuare pe server cum am facut-o si pana acum cu mici greseli pe care le am remediat cu ajutorul oamenilor din jurul meu + a staff ului care m a ajutat de cand am venit pe comunitate. In final pot spune ca dispun de o minte inteleapta si de o dorinta de a ajuta oamenii de pe aceasta comunitate pe care o consider a 2 a casa si a 2 a ocupatie a mea fiind locul in care imi petrec cel mai mult timpul. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Rivera Jack
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ArgonR3lax
  • Ore jucate pe server: aprox 630
  • De cat timp jucati pe server: de 1 an si ceva
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in medie 5 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: un ban pt alt+f4 la inceput si unul pt condus non rp(am trecut sina de tren)
  • ID-ul din joc: 5922
  • Averea detinuta in joc: 3 masini de aprox 1 mili + aproape 2 mili in banca 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: chiar deloc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): niciodata, avem cel mai capabil staff ❤️
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Imi propun ajutarea oamenilor de pe comunitate pentru a ne dezvolta si mai mult ca si comunitate si pentru a ne creea o reputatie cat mai mare despre acest staff care ia decizii corecte si ajuta oamenii 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa de mentinerea jucatorilor in siguranta pe server si intr-o armonite cat mai frumoasa pt fiecare, tickete, intrebari, dar in general posibilitatea jucatorilor de a creste alaturi de noi fiind ajutati la intrebarile si probleme lor
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share