Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Andrei Aventura (Aventurierul/ID:1238)


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala:16 aproape 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece stiu cat de mult se chinuie staff-ul acestui server pe tickete mai ales dupa orele de varf eu m-am gandit sa aplic doar pentru a ajuta comunitatea sa evolueze si sa se miste mai rapid cand au nevoie oamenii de ajutor chiar daca unele tickete se pot repeta sau sa nu aiba un grad asa mare de urgenta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei, am 16 ani aproape 17 locuiesc in Bucuresti si deocamdata sunt elev de liceu. M-am apucat de FiveM acum 2 ani jumatate incercand sa imi dezvolt abilitatile de comunicare si integrare, iar prin parcurgerea a mai multe servere am reusit sa ajung pe FPLAYT unde am incercat sa devin cineva pe oriunde am fost. In timpul liber mi-l petrec impreuna cu tovarasii prin Herastrau, cafenele sau un biliard seara. Majoritatea timpului sunt in om foarte calm care are rabdare cu problemele oamenilor dar in cazul in care devin obosit sau jignit pot spune ca nu mai sunt asa calm.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andrei Aventura
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Aventurierul
  • Ore jucate pe server:1680.50 ore
  • De cat timp jucati pe server: un an si 8 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-9 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 banuri provizorii pentru Condus non rp si unu pentru disconect in rp cu politia + 2 warn-uri pentru powergaming (nu-mi amintesc daca am avut si jail-uri)
  • ID-ul din joc: 1238
  • Averea detinuta in joc: 606k; supra2,minicooper 1959 si un rollce royce onyx, lada
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu cred
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa efectuez aceasta meserie cu foarte multa prudenta si seriozitate pentru a aduce corectitudine serverului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu rezolvarea problemelor oamenilor si corectarea acestora conform regulamentului depus de catre fondatori.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, cu Geforce
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share