Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Milcapone Patrick [Rapper05/93]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Szmuck Patrick
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Baia Mare
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In primul rand, imi face placere sa ajut si sa indrum oamenii, indiferent de cum se prezinta deoarece am rabdare si placere in a face asta. In al doilea rand sunt dedicat suta la suta in ceea ce fac si ofer tot ce am mai bun. Daca doresc sa fac ceva, ori o fac serios ori nu o fac, iar aceasta ocazie se incadreaza in partea cu dau tot ce am mai bun. Chiar doresc sa ajut acest server sa progreseze si comunitatea de pe el, deoarece este unul dintre cele mai veterane si care are un loc special in sufletul meu. In plus chiar sunt o persoana matura pentru varsta mea, care in ciuda vulcanitatii pe care o am, sunt una dintre cele mai calme persoane pe care le cunosc in momente cruciale.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Szmuck Patrick, am 18 ani. Sunt o persoana buna la suflet, ma uit mai intai la aproapele meu daca ii e bine inainte sa ma uit la mine. Sunt o persoana vulcanica, mai putin in momentele in care imi place ceea ce fac, cand dau tot ce am mai bun fara limite. Ma pasioneaza tot ce tine de calculator, de la programat la jucat, si condusul. In plus ma descurc in calmarea oamenilor si consolarea lor, abilitati obtinute pe parcursul vietii si urasc sa stiu ca cineva e suparat pe mine, de aceea nu doar o sa iau decizii, dar o sa si explic pana o sa inteleaga decizia pe care o iau. Ca si hobby studiez psihologia oamenilor, astfel sunt o fire sociabila si detin abilitatea de a recunoaste starile persoanei cu care vorbesc.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Milcapone Patrick
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Rapper05
  • Ore jucate pe server: 430
  • De cat timp jucati pe server: De cand era pe Paleto, cu cateva luni inainte de wipe-ul spre Los Santos.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Momentan facand doar roleplay minim 4 ore, fara maxim depinde de trebuile pe care le am, momentan fiind lipsit de acestea
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nici macar un jail
  • ID-ul din joc: 93
  • Averea detinuta in joc: 800k in banca, plus niste masini care nu valoareaza mai mult de 100k, nu pun pata de bani, ci pe roleplay si sa ma simt bine.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Absolut deloc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut nici macar vreo neintelegere cu vreunul din ei, ba chiar din potriva am avut antecedente placute
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa combat orice tip de coruptie existent, fie el bazat pe prietenii sau orice alt tip, fiind unul din lucrurile pe care nu le suport mai deloc. In plus dorinta mea de a face totul cat de bine m-ar ajuta la aceasta functie, plus experienta pe care o am in staff pe diferite servere si atitudinea pe care am invatat sa o abordez m-ar ajuta in a-mi face treaba posibil mai bine decat altii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu indrumarea si ajutarea jucatorilor de pe server prin rezolvarea problemelor acestora. Pe langa ajuta la imbunatatirea serveru-lui prin diferite metode, una fiind deja precizata inainte. Un HELPER este ca si un fel de parinte al server-ului, care are scopul de a face orice problema sa dispara sau sa fie rezolvata, astfel toata lumea se poate bucura in continuare de jocul lor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, eu filmez cu instant replay, dar daca este nevoie se poate orice.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share