Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Iamil Ertemuc [ Stefan5 ID: 3208 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Stefan
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Buzau
  • Cu ce va ocupati:Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da,sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie,deoarece imi place sa indrum oamenii pe calea cea buna, imi place sa i ajut pe cei care au nevoie de ajutor, dar si pentru activitatea pe care o am aproape zilnic pe server,cat si pentru experienta pe care am capatat o in timp
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat simplu, intelegator cand e nevoie , o persoana calma , sunt o persoana care se gandeste de 3 ori inainte sa actioneze pentru a nu face ceva gresit , imi place sa ajut lumea noua ,sa le explic cum sta treaba in orice situatie,inteleg problemele altora, nimeni nu este perfect , ascult punctul de vedere al altor persoane pentru a intelege cu adevarat problema.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Iamil Ertemuc
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Stefan5💙
  • Ore jucate pe server:Ore jucate 665 ore jucate pe cont 1887
  • De cat timp jucati pe server: Cu o luna doua dupa ultimul wipe
  • Cat timp acordati serverului pe zi:pe timp de vacanta 7-8 ore zilnic , in timpu liceului 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am cateva sanctiuni , tin sa precizez ca acele sanctiuni au fost primite la inceput,cand nu stiam exact cum stau lucrurile.N am mai avut sanctiuni in ultimul timp
  • ID-ul din joc: 3208
  • Averea detinuta in joc:undeva la 4 milioane( arme multe,praf)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, de fiecare data cand am fost respectat am respectat lfl de mult.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta oamenii noi,as ajuta oamenii sa inteleaga greslile pe care le au facut,as fii foarte activ pe partea de tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu nelamurile jucatorilor atat ooc, cat si ic , indruma jucatorii noi.Explicarea greselilor facute de jucator si a ii face sa inteleaga cu adevarat ce au facut gresit si sa nu mai repete greseala respectiva.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share