Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alex Molnar [ Bilutza / ID: 3214 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Molnar Alex
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie prin abilitatile mele de a rezolva probleme prin gandirea mea logica si fiind stapan pe decizile pe care le iau , nu cred ca voi gasi situatii care sa imi faca probleme , sunt in stare sa nu fac greseli si sa ma pierd in fire , chair daca am 4 banuri le am luat cand eram nervos si fara sa realizez si imi pare rau.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana sociabila,careia ii place sa acumuleze experiente noi si sa impartaseasca experintele sale cu alte persoane, sunt o fire calma,care nu se enerveaza de la orice lucru,permite si imi plac glumele bune, imi place sa ma imprietenesc cu alte persoane,deasemenea imi place sa ii ajut si sa ii indrum pe cei care nu se descurca atat cat pot.   

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alex Molnar
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Bilutza
  • Ore jucate pe server: 610
  • De cat timp jucati pe server: 8-9 luni de cand s a dat wipe dar am jucat si inainte
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4+
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din pacate am 4 banuri dar le am primit la nervi cand pierdeam la barbut s au cand nu aveam chef de nimic, de a lungul timpului nu am primit nici un warn deoarece nu cred ca sunt o persoana toxica sau care nu stie sa faca rp ca nu degeaba ma joc fivem de aproape 4 ani si cunosc jocul asta ca in palma. 
  • ID-ul din joc: 3214
  • Averea detinuta in joc: nustiu exact dar nu prea am bani ca am pierdut la barbut
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Absoult deloc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As pune mai mult accent pe roleplay-uri si m as concentra la tickete sa fie rezolvate asa cum trebuie!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa in special cu ajutarea si lamurirea problemelor/nelamuririlor de pe server si nu numai, acesta face tickete si incearca sa ajute pe toata lumea.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da filmez tot timpul
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share