Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ceasca Covrig [Rafy / ID 39668]


Rafy
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Florea Rafael
  • Varsta reala: 17 ani 
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Fac baschet de performanta la CSA Steaua si pe timpul verii muncesc la McDonald’s
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur ! 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur ! 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de membru staff deoarece sunt un om foarte capabil in judecarea corecta a situatiilor in care playerii se afla , am experienta de staff in “lumea Fivem” ,  sunt corect si nu las prieteniile sa influenteze sanctiuniile in cazul in care au gresit si merita sanctionati ! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Rafael si sunt un baiat simplu ce joaca baschet la CSA Steaua Bucuresti. Sunt un om onest , constincios si cu capul pe pamant . Unii ma cred mai matur decat am varsta deoarece descrierea morala si mentalitate pe care o am este una departata de cum sunt unii copii de varsta mea . Datorita celor intamplate din jurul meu , am reusit sa imi cladesc un suport moral si o motivatie sa incerc mereu sa fac ce mi doresc si niciodata sa nu ma dau batut sau sa renunt . Ca si persoana , eu personal , sunt omul care merge pe prefaza de "ma respecti , te respect" si chiar daca cineva mi a facut rau , niciodata nu m-am razbunat ci pur si simplu nu am bagat in seama , lasand persoana sa vorbeasca pe la spate ! Acesta sunt eu , Rafael , un simplu om de rand ce prefera respectul , iubirea si loialitatea in loc de orice altceva ! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ceasca Covrig
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mafy
  • Ore jucate pe server: 320 +
  • De cat timp jucati pe server: Joc din anul 2021 de prin luna august
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Avand in vedere faptul ca sapt trecuta pe miercuri aveam 160 h si acum joi , 4 august , am 320+ , acord timp serverului foarte mult ! 
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 39668
  • Averea detinuta in joc: cca 700k in bani ,3 masini , 1 motor , 2 dube si un mtl terrbyte
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu ! 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata ! 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit fata de ceilalti membrii staff , decat as ajuta playerii sa aiba o experienta cat mai placuta pe parcursul timpului petrecut pe server 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ajutarea playeriilor , explicarea si indreptarea lucrurilor pe care playerii nu le cunosc / gresesc ! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur ! De fiecare data filmez 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur ! 
Link to comment
Share on other sites

Rectific ceva : 2 ban uri luate pt motivul “Bug anti afk” deoarece am fost impins in apa la pescar de 2 ori cand eram la baie , respectiv masa !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share