Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dragomir Savu [ Dragomir / ID: 47662 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dragomir Savu
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Sibiu
  • Cu ce va ocupati: Fermier detin o ferma de animale ! 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie in staff pentru a ajutat playeri la fel cum am fost si eu ajutat la rand-ul meu , a fost singuru server de rp pe care l-am jucat , nu am stiut nimic nici macar ce e acela rp , si pentru orice chestie pe care o faceam si consideram ca nu este ok facem ticket pentru a intreba, de accea nu detin nici o sanctiune ( bine doar 1 pe care mi-o asum :D ) , mereu am fost ajutat cu ce-a mai mare placere de aceea imi doresc din tot sufletul  sa ajut si eu la rand-ul meu alti playeri ! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana detul de matura la varsta mea , sunt o persoana ambitioasa , devotata , educata, stiu sa vorbesc ceea ce este de vorbit nu ma afirm in treba daca nu imi este locul , uneori ma enervez mai repede dar la fel de repede imi si trece ! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dragomir Savu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dragomir
  • Ore jucate pe server: 670 in acest moment
  • De cat timp jucati pe server: Nu mai stiu exact undeva in luna Martie Aprilie cred 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3 4 ore pe zi depinde de zile unori si mai mult ! 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn facut dintr-o prostie ! 
  • ID-ul din joc: 47662
  • Averea detinuta in joc:  Nu detin o avere , pentru mine nu bani sunt importanti pe acest server ci mod-ul in care se face rolplay!
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , nu sunt genul 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Din cate imi aduc eu aminte nu ! 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit , decat sa ajut oameni la fel cum am fost ajutat si eu ! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajute oameni cu nelamurir ! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share