Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Patrick Palma de Maiorca [ Patrick / ID: 15615 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Patrick.
  • Varsta reala:Am varsta de 16 ani.
  • Orasul unde traiti:Locuiesc in orasul Constanta.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev la un liceu economic din Constanta.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece pot face fata cu brio oricarei situatii si oricarei provocari,sunt dornic de a ajuta staff-ul server-ului si playerii noi cat si cei vechi de pe server,sunt foarte activ si pot rezolva orice problema.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana intelegatoare si foarte energica. Consider ca am abilitatea de a ma integra in noi colective foarte usor, facandu-ma placut de cei din jurul meu. Sunt un baiat cu umor, care accepta glumele si glumeste la randul sau cu toata lumea, dar care este serios si sever atunci cand este nevoie. Ma pot concentra cu usurinta, facand fata oricarei situatii, deoarece am atentie distributivă si ma pot focusa foarte rapid pe subiectul respectiv. Majoritatea timpului liber ramas il petrec la fotbal sau la o iesire cu prietenii. Provin din o familie simpla, cu un venit stabil, chiar decent pot spune, părintii mei oferindu-mi tot ce aveam nevoie. Imi place să imi rezolv singur problemele, repede, ca la carte, fara sa ii includ pe altii. Nu sunt o persoana agresiva sau artagoasa, nu imi place sa ma implic in certuri sau diverse conflicte.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Numele meu este Patrick Palma de Maiorca.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Numele de pe steam este Patrick.
  • Ore jucate pe server:Am 960 de ore jucate pe server.
  • De cat timp jucati pe server:Ma joc pe server de aproximativ un an si jumatate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Pot acorda server-ului pe zi intre 5-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da,am avut 2 ban-uri pentru esuarea de a sta intr-o factiune legala.
  • ID-ul din joc: Id-ul meu este 15615.
  • Averea detinuta in joc:Detin aproximativ 1 milion cash.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand daca as obtine aceasta functie,as face tot posibilul de a rezolva problemele tuturor jucatorilor de a fi cat mai intelegator si calm in orice situatie si sa tratez fiecare jucator la fel indiferent de situatie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru STAFF se ocupa cu adiministrarea server-ului,rezolvarea problemelor intampinate de jucatori si indrumarea jucatorilor noi cat si cei vechi catre un roleplay cat mai calitativ.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share