Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Preda Marinel [Preda/ID:10950]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Preda Marinel
  • Varsta reala:26  de ani
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Cadru militar
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Cu siguranta.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Am citit regulametnul de mai multe ori si consider ca-l stiu, insa pentru a-l aplica pe situatii cred ca o sa fie mai greu.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sincer... am inceput un nou proiect alaturi de aceasta comunitate, un proiect care m-a ajutat sa redevin cum eram candva si vreau sa obtin aceasta functie din doua mari motive! 1-Vreau sa demonstrez ca pot sa fiu serios si ca prostiile facute in trecut, nu ma refer la server, au fost doar niste copilarisme iar 2-Vreau sa ajut comunitatea cat pot de mult datorita faptului ca si comunitatea m-a ajutat pe mine sa redevin ce nu credeam ca o sa mai devin candva.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat normal, crescut la tara, intr-o comuna de prin Dambovita, ambitios care a reusit sa-si depaseasca conditia si sa obtina cam tot ceea ce si-a dorit pana in acest moment, la varsta de 26 de ani am o casa, o familie frumoasa formata din sotia si fetita mea ( 4 ani ) si un job foarte stabil ceea ce-mi si oferita foarte mult timp liber pentru a acorda gamingului. Sunt dupa cum am precizat si mai sus, militar, tata, sot si streamer in timpul liber si ma consider un baiat super responsabil, serios si punctual!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Preda Marinel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):👑 Preda
  • Ore jucate pe server:215
  • De cat timp jucati pe server:Sincer nu am tinut cont foarte mult de acest aspect, sa zicem maxim 3 saptamani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Datorita faptului ca lucrez in ture, am zile in care nu pot intra deloc insa intr-o zi normala joc peste 6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Sunt mandru sa marturisesc faptul ca nu am reusit sa acumulez nici o sanctiune!
  • ID-ul din joc:10950
  • Averea detinuta in joc:Aproximativ 8.000.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, am incercat in aceasta noua sesiune sa fiu un altfel de om, sa fiu asa cum sunt in viata reala si sa nu abuzez de faptul ca sunt pe un joc si sa-mi expun frustrarile si ceea ce nu pot trasnspune in viata reala... In mare consider ca am o reputatie buna insa... in viata nu poti sa multumesti pe toata lumea asa ca vor fi cu siguranta si cativa oameni care nu ma agreaza.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Sincer nu cred ca as putea sa fac ceva diferit, toata lumea isi face treaba destul de bine si majoritatea sunt pe aceeasi lungime de unda ca si mine, din toate tichetele la care am participat am realizat ca noii admini de pe fplayt nu mai sunt ca in trecut hotarati sa "taie capete" ci acum doresc sa faca playerul sa inteleaga ce a gresit, unde si cum poate indrepate situatia.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper sta la dispozitia playerilor pentru a-i ajuta in diferite probleme legate de buguri, pentru a raspunde la intrebari si pentru a actiona in cazul comiterii unui fail-rp
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da, sunt perfect de acord!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share