Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Vlad Ivanciuc [ Ivanciuc / ID: 1161]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ivanciuc Vlad
  • Varsta reala: am 16 ani(fac 17 curand)
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Momentan elev la liceu in clasa a 11 a, lucrez si imi mai ajut mama cand are nevoie la firma.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie pentru ca simt ca pot sa indeplinesc tot ce tine de ea si stiut regulamentul si imi place sa ma ocup de server. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire calma, prietenoasa, ma acomodez repede cu persoanele noi si ma inteleg bine cu toata lumea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vlad Ivanciuc
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ivanciuc
  • Ore jucate pe server: 1350 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Nu mi mai  amintesc exact, dar am 2 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore minim.
  • Sanctiuni anterioare pe server: am multe banuri sincer sa spun, imi pare rau deoarece le am luat pentru ca primul meu server de fivem a fost acesta si era foarte paralizat pentru ca nu intelegeam care este scopul si acum ma afecteaza foarte mult aceste greseli. Acum pot spune ca momentan sunt foarte atent si grijuliu si nu am mai facut prostii de foarte mult timp. Cu toate acestea nu cred ca am vreo sansa, chiar daca oricine mi a oferit o sansa nu a regretat sau nu a fost nevoie de a 2 a.
  • ID-ul din joc: 1161
  • Averea detinuta in joc: Am o avere in valoare de aproximativ 10-11 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar ma inteleg bine cu toti si ma stie lumea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta serverul pentru ca as face tickete si as fi foarte activ, as face o cu pasiune si dedicare totala.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu oferirea de informatii si ajuta oamenii care au probleme, nelamuriri, reclamatii, etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez cu nvidia geforce dar m am gandit sa ma schimb pe obs.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share