Jump to content
×
×
  • Create New...

aplicatie staff


Recommended Posts

Numele real:Mihai Alexandru
Varsta reala: 14
Orasul unde traiti:Calarasi
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: nu la perfectiune dar il cunosc bine 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie pentru ca sunt foarte activ , imi place sa ajut , conosc regulile serverului si indiferent daca e fratele meu sau un neconoscut regulile sunt pentru toti si voi aplica aceiasi sanctiune.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut , sunt Mihai , prieteni imi zic si Vietnam , imi plac foarte mult calculatoarele si masinile , locuiesc in judetul calarasi , sunt o persoana foarte prietenoasa 

Numele din joc (Buletin): Mihai Bratu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Vietnam #pilotdecurse
Ore jucate pe server:970
De cat timp jucati pe server:6-7 luni
Cat timp acordati serverului pe zi: 10-16 ore
Sanctiuni anterioare pe server:1 warn
ID-ul din joc:42362
Averea detinuta in joc: 2-3 masini si 100k 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu ma inteleg foarte bine cu staff-ul serverului
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mult timp facand tickete si rezolvand probleme (5-6+ ore pe zi)
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutorul persoanelor noi pe server si ,tickete , a oferi suport pe discord
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Obs
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , sunt de acord 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share